"Gyepgazdálkodás a Tisza mentén" szakmai konferencia

gyepgazd_szakmai_konferencia

Időpont:

2019. április 25.

Helyszín:

Andrássy-kastély, 4456 Tiszadob, Bocskai u. 59.

A konferencia célja:

A gazdálkodók figyelmének felhívása egyik fontos nemzeti kincsünk - gyepterületeink - szakszerű kezelésének, megóvásának és minél hatékonyabb hasznosításának fontosságára.

Regisztráció

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, a jelentkezést az alábbi űrlapon lehet beküldeni. A konferencián 120 főt tudunk fogadni, a regisztrációkat időrendi sorrendben tudjuk figyelembe venni. A regisztrációt a helyek beteltével, de legkésőbb 2019. április 23-án 12:00 órakor lezárjuk!

Kérjük, töltse ki az alábbi űrlapot, majd a "Küldés" gomb lenyomásával küldje be az adatokat! A "Küldés" gomb lenyomása után görgessen fel az űrlap tetejére, ahol olvasható lesz az adatok sikeres beküldésének visszaigazolása.

A piros csillaggal jelölt adatok megadása kötelező. Az adatokat bizalmasan kezeljük és kizárólag a rendezvény lebonyolításához használjuk fel.

A konferencia meghívója:

meghivo_gyepgazd_szakmai_konferencia